TANDLÆGESKAB, første halvdel af det 20. århundrede.

524884. TANDLÆGESKAB, første halvdel af det 20. århundrede.

Tin/glas.
Højde 170 cm, længde 60 cm, bredde 41 cm.

Hylde mangler, rust, ingen nøgle men åbne, malede og delvist ridsede ruder, sltage, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tin/glas.

Antal besøg: 500