EINAR NETTELBLADT. Olie på Panel, bådeværft, signeret Nettel.

524865. EINAR NETTELBLADT. Olie på Panel, bådeværft, signeret Nettel.

58,5 x 72,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

58,5 x 72,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 887