LOFTSLAMPE, træ, plast, Luxus 1960'erne/70'erne.

524846. LOFTSLAMPE, træ, plast, Luxus 1960'erne/70'erne.

Diameter 40 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 40 cm.

Slitage, ridser.

Antal besøg: 671