LÆNESTOL, efter "Barcelona" Ludwig Mies Van der Rohe.

524716. LÆNESTOL, efter "Barcelona" Ludwig Mies Van der Rohe.

Lænestol i imiteret læder.

Brugsslitage, 1 knap mangler i sædehynden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lænestol i imiteret læder.

Antal besøg: 798