JAN ED. Olie på papir, signeret.

524655. JAN ED. Olie på papir, signeret.

71 x 99,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Krakelering og mindre skade på lakken øverst til højre.

Få foretaget en gratis vurdering!

71 x 99,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 369