GRYDESKAB, 1800-tallet.

GRYDESKAB, 1800-tallet.
52456. GRYDESKAB, 1800-tallet.

Længde 41, bredde 28, højde 72 cm.

Slitage og ridser, renoveret og suppleret. Nøglebøsning og trækknapper mangler. Nøgle medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 940