JARDINIÈRE, sølv, skåret glasindsats.

524410. JARDINIÈRE, sølv, skåret glasindsats.

Vægt 969,4 gram uden glasindsats. Længde 36 cm, bredde 19,5 cm, højde 16 cm.

Brugsslitage, Kantstødt på glasindsats.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.035