KERSTIN FRYKSTRAND WESTLING. Blyantstegning.

524204. KERSTIN FRYKSTRAND WESTLING. Blyantstegning.

Komposition, signeret og dateret -79, 29x19 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 657