Loungegruppe med polstrede sæder og ryglæn. Stel med skåret dekoration Sofa med længde 120, højde 89 cm To lænestole, bredde 74, ryghøjde 83 cm To stole, ryghøjde 85, sædehøjde 44 cm.
Sofaen med slid på polstring og kantbånd løst, ellers mindre brugsspor.