LEGETØJSBIL, blik, Ko, Japan.

LEGETØJSBIL, blik, Ko, Japan.
523752. LEGETØJSBIL, blik, Ko, Japan.

Litografisk plade, mærket 1782 på nummerpladen. Længde 15 cm.

Have på. Støddæmper foran mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 632