TAKKRONA, messing, 20. århundrede.

523588. TAKKRONA, messing, 20. århundrede.

Højde ca 50 cm Diameter ca 65 cm.

Brugsslitage. Ikke funktionstestet. Dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 437