MANCHETSLINDE, forgyldt sølv med turmaliner, 1960'erne.

523385. MANCHETSLINDE, forgyldt sølv med turmaliner, 1960'erne.

Skær turmalin med indstilling ca 2 x 1,6 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 373