ARMBÅND MED NAVNETAG, 18k guld, vægt ca 14,9 GR.

523305. ARMBÅND MED NAVNETAG, 18k guld, vægt ca 14,9 GR.

Navneskilt med gravering. Længde ca 25,5 cm.

Brugsslitage. Navneskilt bulet. Sikkerhedskæde mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 473