CARSTEN STRÖM. Olie på Panel, "Vid Abbekås", signeret.

523102. CARSTEN STRÖM. Olie på Panel, "Vid Abbekås", signeret.

37 x 45 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Carsten Ström (1913–1995)

Få foretaget en gratis vurdering!

37 x 45 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Carsten Ström (1913–1995)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 769