DESK, med stol, 20. århundrede.

523016. DESK, med stol, 20. århundrede.

Stolen er mærket Carl Fredriksons Träförädlings AB, Katrineholm, bordets mål ca: længde 118, dybde 59, højde 76 cm.

Renoveret og suppleret.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Renoveret og suppleret.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 599