BROCHE, granater og messing, 18/1900-tallet.

522241. BROCHE, granater og messing, 18/1900-tallet.

Længde 4 cm, bredde 3 cm.

Brugsslitage, en granat mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 4 cm, bredde 3 cm.

Antal besøg: 2.728