Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Stadsauktion Sundsvall
Keramik & porcelæn
Europæisk
FIGUR, keramik, "Linda", Dorothy Clough, Upsala-Ekeby, anden halvdel af det 20. århundrede.
522045. FIGUR, keramik, "Linda", Dorothy Clough, Upsala-Ekeby, anden halvdel af det 20. århundrede.
Højde 13,5 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde 13,5 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Stadsauktion Sundsvall
Antal besøg:
1.284