DAMESDREV, hvidmalet, begyndelsen af det 20. århundrede.

521880. DAMESDREV, hvidmalet, begyndelsen af det 20. århundrede.

Længde 90, bredde 54, højde 76 cm.

Mindre farveslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre farveslitage.

Antal besøg: 446