NATSBORDE, 1 par, gustaviansk stil, Signum Gustavus, Mio, 1900-/2000-tallet.

521826. NATSBORDE, 1 par, gustaviansk stil, Signum Gustavus, Mio, 1900-/2000-tallet.

Malet. Messing beslag. Udskåret indretning. En kasse og en låge med en hylde bagved. Længde 47. Bredde 42. Højde 70 cm.

Mindre slitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 7.536