MARIE NORGREN. Mixed media, signeret og dateret 96.

521766. MARIE NORGREN. Mixed media, signeret og dateret 96.

Ca. 70x49 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 70x49 cm.

Antal besøg: 552