LAMPE, tiffany stil, slutningen af det 20. århundrede.

521724. LAMPE, tiffany stil, slutningen af det 20. århundrede.

Diameter 51 cm.

Brugsslitage. Enkelt mindre revne i glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 51 cm.

Antal besøg: 1.011