BOWIEK KNIV, anden halvdel af det 20. århundrede.

521475. BOWIEK KNIV, anden halvdel af det 20. århundrede.

Bowie kniv, mærket Ern Solingen Tyskland Totallængde 32,5 cm Bladlængde ca 20,4 cm.

Brugsslitage, klingen med stærke slibemærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.155