URNA, støbejern, 20. århundrede.

521382. URNA, støbejern, 20. århundrede.

Diameter 46, højde 39 cm.

Mindre slitage og rust på indersiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 46, højde 39 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 570