ATHENISK HYLDE, 20. århundrede.

521187. ATHENISK HYLDE, 20. århundrede.

Fineret med eg. Til hjørner. Fem hylder. Længde 60. Bredde 45. Højde 131 cm.

Have på. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på. Ridser og mærker.

Antal besøg: 397