BOGERYLDE, Karl Johan stil, midten af det 20. århundrede.

520622. BOGERYLDE, Karl Johan stil, midten af det 20. århundrede.

Mahogni, længde ca. 114, bredde 37, højde 159 cm.

Brugsslitage, en side med mindre stødmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 429