KAMFERKIST, på benstativ, orientalsk, 20. århundrede.

520482. KAMFERKIST, på benstativ, orientalsk, 20. århundrede.

Kamferkiste med rum og æske Dekoration i skåret træ Længde 38, bredde 28, højde 37 cm.

Mindre slitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 481