STOLE, 4 stk. KF Interiør, anden halvdel af det 20. århundrede.

520475. STOLE, 4 stk. KF Interiør, anden halvdel af det 20. århundrede.

Stole med formstøbte sæder og ryglæn i bøjet træ Ryglænshøjde 89, sædehøjde 47 cm.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.016