BORD MED KAPITELLADE, 2 stk., rokokostil, 20. århundrede.

520303. BORD MED KAPITELLADE, 2 stk., rokokostil, 20. århundrede.

Længde 56, bredde 42, højde 88 cm.
Længde 55, bredde 40, højde 57 cm.

Slitage og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og mærker.

Antal besøg: 393