OSSIAN ELGSTRÖM. Tegning, signeret og dateret 42.

52028. OSSIAN ELGSTRÖM. Tegning, signeret og dateret 42.

30 x 23 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

30 x 23 cm.

Antal besøg: 1.111