Kommode, anden halvdel af 1800-tallet.

520226. Kommode, anden halvdel af 1800-tallet.

Fineret med birk. Udskåret indretning. Fire skuffer. Længde 85. Bredde 51. Højde 91 cm.

Have på. Ridser og mærker. En kasse med drejelås.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 457