INGEGÄRD SILOW. Rölakanmatta. 164 x 230 cm.

52020. INGEGÄRD SILOW. Rölakanmatta. 164 x 230 cm.

Mønstre i gule nuancer. Signeret IS.

Brugsslitage, enkelte pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 801