BENGT LINDSTRÖM. Farvelitografi, signeret og nummereret EA.

52012. BENGT LINDSTRÖM. Farvelitografi, signeret og nummereret EA.

72 x 52 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Bengt Lindström (1925–2008)

Få foretaget en gratis vurdering!

72 x 52 cm.

Kunstner/designer

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besøg: 1.146