FULDT PIRAYA og TALGOXE, 20. århundrede.

520067. FULDT PIRAYA og TALGOXE, 20. århundrede.

Længde henholdsvis 18 og 13 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.771