STOLE, 10 stk, "Calmare nøgle", Carl Malmsten, Åfors møbelfabrik, 1900-tallet.

520027. STOLE, 10 stk, "Calmare nøgle", Carl Malmsten, Åfors møbelfabrik, 1900-tallet.

8 stole og 2 lænestole.
Ryghøjde 88 cm Stemplet.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

8 stole og 2 lænestole.
Ryghøjde 88 cm Stemplet.

Brugsslitage.

Antal besøg: 705