INDUSTRIELAMPE "Luxo 1001", midten af det 20. århundrede.

519923. INDUSTRIELAMPE "Luxo 1001", midten af det 20. århundrede.

Grønlakeret. Fleksibel arm. Længde ca 140.

Slitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 1.872