LOFTSLAMPE, anden halvdel af det 20. århundrede.

519918. LOFTSLAMPE, anden halvdel af det 20. århundrede.

Stel af messing. Hængende med prismer. Fem lyspunkter. Diameter ca 47. Højde ca 28 cm.

Ikke funktionstestet. Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 308