SKÆNK, teaktræ, Sverige, 1950'erne/60'erne.

519677. SKÆNK, teaktræ, Sverige, 1950'erne/60'erne.

2 skabe med hylder, og 3 udtræksskuffer.
Længde 165 cm.
Bredde 42 cm.
Højde 94,5 cm.

Finerskader i låger og skuffer, ridser, skader hele vejen rundt, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 165 cm.
Bredde 42 cm.
Højde 94,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.042