BUDDHOR, 4 stk, skåret og patineret træ.

51965. BUDDHOR, 4 stk, skåret og patineret træ.

Højde 17 - 31 cm.

slitage, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 17 - 31 cm.

slitage, mindre skader.

Antal besøg: 537