PRACTURNA, Royal Dux, 20. århundrede.

519635. PRACTURNA, Royal Dux, 20. århundrede.

Blå og hvid dekoration med blomster.
Mærket.
Højde 62 cm.
Bredde 31 cm.
Nummer 5016.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket.
Højde 62 cm.
Bredde 31 cm.
Nummer 5016.

Brugsslitage.

Antal besøg: 652