PÄR THORELL. Olie på lærred, signeret og dateret 65.

519622. PÄR THORELL. Olie på lærred, signeret og dateret 65.

Blomsterstilleben, ca. 85x60 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Pär Thorell (1923–1969)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Pär Thorell (1923–1969)

Antal besøg: 662