FRITHIOF BERGLUND. Olie på lærred, signeret 55.

51949. FRITHIOF BERGLUND. Olie på lærred, signeret 55.

Stilleben, 26 x 33 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Frithiof Berglund (1905–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

Stilleben, 26 x 33 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Frithiof Berglund (1905–1973)

Antal besøg: 1.297