ARMBÅNDUR TISSOT, seastar, 18 karat guld.

519303. ARMBÅNDUR TISSOT, seastar, 18 karat guld.

Urets diameter er cirka 35 mm. Dato. Indgravering på bagsiden af godset. Uden armbånd.

Brugsslitage. Ingen funktionsgaranti. Ridser i glasset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 655