SPISESUMSGRUPPEN, 7 dele, Carl Larsson stil, 1900-tallet.

519271. SPISESUMSGRUPPEN, 7 dele, Carl Larsson stil, 1900-tallet.

Bestående af bord og 6 stole + 2 indsatsbrædder.
Borddiameter 110 cm, + indsatsbredde 48 cm.
Stoleryg højde 85 cm.

Brugsslitage, ridser og stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stoleryg højde 85 cm.

Brugsslitage, ridser og stød.

Antal besøg: 818