PLADER, porcelæn, gruppe af 10, Schönwald/Ten Swedish Designers, Stockholm.

519208. PLADER, porcelæn, gruppe af 10, Schönwald/Ten Swedish Designers, Stockholm.

Sort og hvid indretning.
1 stk, stemplet Schönwald, diameter 25,5 cm.
3 stk, stemplet mærke med CM på bagsiden, diameter 25,5 cm.
4 afstandsstykker fra 10-gruppen.

Brugsslitage. Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sort og hvid indretning.

Brugsslitage. Rapport.

Antal besøg: 4.766