DESK, slutningen af 1800-tallet.

519194. DESK, slutningen af 1800-tallet.

Længde 111, bredde 62, højde 76 cm. Nyreformet skrivebord med tre skuffer foran, stempel signeret CH Benckert.

Overfladeslitage, nogle gange ru. Finer skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 889