DANTEST STOL, træ, anden halvdel af det 20. århundrede.

518858. DANTEST STOL, træ, anden halvdel af det 20. århundrede.

Dante stol med skulptureret ryg og armlæn og løs sædehynde, højde 96 cm, sædehøjde ca 48 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.544