AXEL ERDMANN. Olie på lærred, signeret.

51883. AXEL ERDMANN. Olie på lærred, signeret.

Landskab i aftentåge, 40 x 63 cm.

Pletter.

Kunstner/designer

Axel Erdmann (1873–1954)

Få foretaget en gratis vurdering!

Pletter.

Kunstner/designer

Axel Erdmann (1873–1954)

Antal besøg: 4.866