ARMBÅND SOLID SØLV 835.

ARMBÅND SOLID SØLV 835.
518603. ARMBÅND SOLID SØLV 835.

Elegant armbånd lavet af 835 sølv og stemplet i overensstemmelse hermed.
Bredt armbånd med stor mobilitet og bærekomfort, satinfinish i midten og polerede kanter.
Med central håndgravering i blomstret og geometrisk design.
Armbånd med integreret tungespænde og sikkerhed otte til at åbne.
Længde 19 cm, bredde 1,5 cm, vægt 34,5 gram.

Rigtig god stand, tjekket af guldsmed og professionelt og omhyggeligt rengjort.

Få foretaget en gratis vurdering!

Inter-Arte
Antal besøg: 688