SERVERINGSVOGN, glas og messing, anden halvdel af det 20. århundrede.

518337. SERVERINGSVOGN, glas og messing, anden halvdel af det 20. århundrede.

Buet model, rødfarvet glas. Længde 66 cm, bredde 42 cm, højde 58 cm.

Brugsslitage, ridser, 2 overfladiske Kantstødt i kanten af den nederste skive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 544