DAVID HOCKNEY (F.1937). "Bora Bora" 1979. Farvelitografi.

518122. DAVID HOCKNEY (F.1937). "Bora Bora" 1979. Farvelitografi.

Signeret og dateret David Hockney 79, nummereret 59/100. Blindstamp Tyler Graphics Ltd, New York, nederste højre hjørne. Arkstørrelse 87,5 x 122 cm.

Let falmet, gulfarvet på verso og bagpå.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.991